CATEGORIA ABSOLUT MASCULÍ
Primera Divisió
Badia, GEiEG, Granollers B, L'Hospitalet, Martorell, Rubí B, Poble Nou, Sallent, Sant Adrià, Vallirana
Segona Divisió A
Anglès, Banyoles, Caldes, Figueres, Igualada, Minorisa, Olot, Picornell, Sant Adrià B, Universitat Autònoma
Segona Divisió B
Barcelona Under 20, Garraf, L'Hospitalet B, Mataró B, Minorisa B, Montjuïc B, Reus Ploms, Sant Feliu B, Tarraco, Universitat Autònoma B
CATEGORIA ABSOLUT FEMENÍ
Primera Divisió
Badia, Catalunya, Garraf, Granollers, GEiEG, L'Hospitalet, Martorell, Minorisa, Tarraco, Vallirana
CATEGORIA JUVENIL MASCULÍ
Grup 1-10
Atlètic-Barceloneta, Barcelona, Granollers, La Sirena Mataró, Mediterrani, Rubí, Sabadell, Sant Andreu, Sant Feliu, Terrassa
Grup 11-19
Badia, Catalunya, Horta, L'Hospitalet, Molins de Rei, Montjuïc, Poble Nou, Premià, Sant Adrià
CATEGORIA JUVENIL FEMENÍ
Grup Únic
Catalunya, La Sirena Mataró, Mediterrani, Rubí, Sabadell, Sant Andreu, Sant Feliu, Terrassa
CATEGORIA CADET MASCULÍ
Grup 1-10
Atlètic-Barceloneta, Barcelona, Granollers, La Sirena Mataró, Mediterrani, Poble Nou, Rubí, Sabadell, Sant Andreu, Terrassa
Grup 11-27
A: Barcelona B, Montjuïc, Sant Adrià, Sant Feliu
B: GEiEG, Horta, Minorisa, Olot
C: Anglès, L'Hospitalet, Molins de Rei, Premià
D: Badia, Catalunya, Figueres, Montjuïc B, Sallent
CATEGORIA CADET FEMENÍ
Grup Únic
A: Badia, Horta, La Sirena Mataró, Sabadell, Sant Andreu, Sant Feliu
B: Catalunya, Martorell, Mediterrani, Rubí, Santa Eulàlia, Terrassa
CATEGORIA INFANTIL MIXT
Grup 1-20
A: Barcelona, Granollers, Mediterrani, Sabadell, Santa Eulàlia
B: Horta, Martorell, Montjuïc, Sant Andreu, Terrassa
C: Atlètic-Barceloneta, Catalunya, Molins de Rei, Poble Nou, Vallirana
D: La Sirena Mataró, Minorisa, Premià, Rubí, Sant Feliu
Grup 21-32
E: Andorra Taurons d'Encamp, Badia, Banyoles, Caldes, Olot, Sallent
F: Figueres-Anglès, Garraf, GEiEG, L'Hospitalet, Sant Adrià, Tarraco
Grup de Promoció
Atlètic-Barceloneta B, Barcelona B, Catalunya B, Granollers B, La Sirena Mataró B, Martorell B, Sant Adrià B, Vallirana B
CATEGORIA INFANTIL FEMENÍ
Grup Únic
Atlètic-Barceloneta, Catalunya, Horta, La Sirena Mataró, Mediterrani, Ru´bí, Sabadell, Sant Andreu, Sant Feliu, Terrassa
CATEGORIA ALEVÍ MIXT
Grup 1-20
A: Barcelona, Catalunya, Molins de Rei, Santa Eulàlia, Sant Feliu
B: Horta, Granollers, Minorisa, Premià, Sant Andreu
C: Anglès-Figueres, Montjuïc, Poble Nou, Rubí, Sabadell
D: Atlètic-Barceloneta, La Sirena Mataró, Martorell, Mediterrani, Terrassa
Grup 21-27
Badia, Caldes, GEiEG, L'Hospitalet, Sant Adrià, Tarraco, Vallirana
Grup de Promoció
Atlètic-Barceloneta B, Barcelona B, Catalunya B, Granollers B, Martorell B, La Sirena Mataró B, Mediterrani B, Poble Nou B, Rubí B, Sant Feliu B, Terrassa B, Vallirana B
CATEGORIA ALEVÍ FEMENÍ
Grup Únic
A: Horta, La Sirena Mataró B, Mediterrani, Sabadell, Terrassa
B: Atlètic-Barceloneta, Catalunya, La Sirena Mataró, Molins de Rei, Sant Andreu
CATEGORIA BENJAMÍ MIXT
Grup 1-21
A: Barcelona, GEiEG, Martorell, Sant Andreu
B: Granollers, Poble Nou, Sabadell, Terrassa
C: Anglès-Figueres, Horta, Montjuïc, Sant Feliu
D: Atlètic-Barceloneta, Rubí, Santa Eulàlia
E: La Sirena Mataró, Mediterrani, Premià
F: Catalunya, Molins de Rei, Sant Adrià
Grup de Promoció
G: La Sirena Mataró Femení, Terrassa C
H: Atlètic-Barceloneta B, Mediterrani B, Terrassa B
I: Catalunya B, Granollers B, Sabadell B
J: Atlètic-Barceloneta Femení, La Sirena Mataró B, Terrassa D