CATEGORIA 1998/99
GRUP A
5/9/2013
8:30
|
Fed.Aragonesa
|
11-10
|
CN Rubí
|
Leosardi Cagliari
|
5-14
|
Biancorossi Vicenza
|
|
5/9/2013
14:30
|
Fed.Aragonesa
|
12-3
|
Leosardi Cagliari
|
CN Rubí
|
6-7
|
Biancorossi Vicenza
|
|
6/9/2013
10:45
|
Fed.Aragonesa
|
10-7
|
Biancorossi Vicenza
|
CN Rubí
|
10-5
|
Leosardi Cagliari
|
1.- Federación Aragonesa
2.- Biancorossi Vicenza
3.- CN Rubí
4.- Leosardi Cagliari
GRUP B
5/9/2013
9:15
|
CN Terrassa
|
16-4
|
CD Askartza – Leioa
|
Sheffield WPC
|
13-7
|
Latina Pallanuoto
|
|
5/9/2013
15:15
|
CN Terrassa
|
22-2
|
Sheffield WPC
|
CD Askartza – Leioa
|
9-4
|
Latina Pallanuoto
|
|
6/9/2013
10:00
|
CN Terrassa
|
19-4
|
Latina Pallanuoto
|
CD Askartza – Leioa
|
11-9
|
Sheffield WPC
|
1.- CN Terrassa
2.- CD Askartza Leioa
3.- Sheffield WPC
4.- Latina Pallanuoto
GRUP C
5/9/2013
10:00
|
NO Rethimno
|
11-5
|
CN Molins de Rei
|
CN Manresa
|
4-6
|
Pallanuoto Brescia
|
|
5/9/2013
16:00
|
NO Rethimno
|
15-6
|
CN Manresa
|
CN Molins de Rei
|
7-3
|
Pallanuoto Brescia
|
|
6/9/2013
9:15
|
NO Rethimno
|
13-4
|
Pallanuoto Brescia
|
CN Molins de Rei
|
4-2
|
CN Manresa
|
1.- NO Rethimno
2.- CN Molins de Rei
3.- Pallanuoto Brescia
4.- CN Manresa
GRUP D
5/9/2013
10:45
|
Avus Alligator
|
11-5
|
CN Catalunya
|
CN Sant Feliu
|
20-3
|
Verona Blu
|
|
5/9/2013
16:45
|
Avus Alligator
|
10-4
|
CN Sant Feliu
|
CN Catalunya
|
18-1
|
Verona Blu
|
|
6/9/2013
8:30
|
Avus Alligator
|
19-1
|
Verona Blu
|
CN Catalunya
|
10-7
|
CN Sant Feliu
|
1.- Avus Alligator
2.- CN Catalunya
3.- CN Sant Feliu
4.- Verona Blu
---------------------------------------------------------------------
QUARTS DE FINAL (9-16)
6/9/2013
14:30
| CN Rubí |
10-4
|
Latina Pallanuoto
|
Pallanuoto Brescia
|
15-4
|
Verona Blu
| |
6/9/2013
15:15
|
Sheffield WPC
|
12-6
|
Leosardi Cagliari
|
CN Sant Feliu
|
6-7
|
CN Manresa
|
QUARTS DE FINAL (1-8)
6/9/2013
16:00
| Fed.Aragonesa |
7-6
|
CD Askartza Leioa
|
NO Rethimno
|
12-3
|
CN Catalunya
| |
6/9/2013
16:45
|
CN Terrassa
|
14-6
|
Biancorossi Vicenza
|
Avus Alligator
|
9-7
|
CN Molins de Rei
|
---------------------------------------------------------------------
SEMIFINALS (13-16)
7/9/2013
8:00
| Latina Pallanuoto |
16-1
|
Verona Blu
|
Leosardi Cagliari
|
8-9
|
CN Sant Feliu
|
SEMIFINALS (9-12)
7/9/2013
8:45
| CN Rubí |
8-6
|
Pallanuoto Brescia
|
Sheffield WPC
|
15-12
|
CN Manresa
|
SEMIFINALS (5-8)
7/9/2013
11:00
| CD Askartza Leioa |
9-8
| CN Catalunya |
Biancorossi Vicenza
|
7-8
| CN Molins de Rei |
SEMIFINALS (1-4)
7/9/2013
13:15
| Fed.Aragonesa |
3-10
| NO Rethimno |
CN Terrassa
|
12-4
| Avus Alligator |
---------------------------------------------------------------------
FINAL 15-16
14:00 Verona Blu 8-13 Leosardi Cagliari
FINAL 13-14
14:00 Latina Pallanuoto 8-9 CN Sant Feliu
FINAL 11-12
15:30 Pallanuoto Brescia 7-8 CN Manresa
(6-6 al final del partit)
FINAL 9-10
15:30 CN Rubí 13-9 Sheffield WPC
FINAL 7-8
17:45 CN Catalunya 7-11 Biancorossi Vicenza
FINAL 5-6
17:45 CD Askartza Leioa 8-10 CN Molins de Rei
PARTIT PEL BRONZE
18:30 Fed.Aragonesa - Avus Alligator
FINAL BWMF CUP
20:30 NO Rethimno - CN Terrassa
---------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------
CATEGORIA 2000/01
GRUP A
5/9/2013
11:30
|
Avus Alligator
|
13-7
|
CN Molins de Rei
|
Latina Pallanuoto
|
7-7
|
Leioa ASK
|
|
5/9/2013
17:30
|
Avus Alligator
|
12-4
|
Leioa ASK
|
Latina Pallanuoto
|
3-7
|
CN Molins de Rei
|
|
6/9/2013
11:30
|
Avus Alligator
|
10-1
|
Latina Pallanuoto
|
CN Molins de Rei
|
7-5
|
Leioa ASK
|
1.- Avus Alligator
2.- CN Molins de Rei
3.- Leioa ASK
4.- Latina Pallanuoto
GRUP B
5/9/2013
12:15
|
Pallanuoto Brescia
|
13-9
|
CN Helios
|
CN Sant Andreu
|
29-1
|
Draghi di Busto
|
|
5/9/2013
18:15
|
Pallanuoto Brescia
|
28-0
|
Draghi di Busto
|
CN Sant Andreu
|
8-4
|
CN Helios
|
|
6/9/2013
12:15
|
Pallanuoto Brescia
|
11-11
|
CN Sant Andreu
|
CN Helios
|
14-2
|
Draghi di Busto
|
1.- Pallanuoto Brescia
2.- CN Sant Andreu
3.- CN Helios
4.- Draghi di Busto
GRUP C
5/9/2013
13:00
|
AC Nireas Geraka
|
20-4
|
EM El Olivar
|
CN Sant Feliu
|
0-5
|
Magnagatti Vicenza
|
|
5/9/2013
19:00
|
AC Nireas Geraka
|
13-1
|
CN Sant Feliu
|
EM El Olivar
|
3-14
|
Magnagatti Vicenza
|
|
6/9/2013
13:00
|
AC Nireas Geraka
|
14-4
|
Magnagatti Vicenza
|
CN Sant Feliu
|
8-7
|
EM El Olivar
|
1.- AC Nireas Geraka
2.- Magnagatti Vicenza
3.- CN Sant Feliu
4.- EM El Olivar
GRUP D
5/9/2013
10:45
|
CN Terrassa
|
20-1
|
Sheffield WPC
|
Verona Gialli
|
5-10
|
CN Manresa
|
|
5/9/2013
16:45
|
CN Terrassa
|
10-0
|
CN Manresa
|
Verona Gialli
|
8-2
|
Sheffield WPC
|
|
6/9/2013
8:30
|
CN Terrassa
|
19-1
|
Verona Gialli
|
Sheffield WPC
|
7-10
|
CN Manresa
|
1.- CN Terrassa
2.- CN Manresa
3.- Verona Gialli
4.- Sheffield WPC
QUARTS DE FINAL (9-16)
6/9/2013
17:30
| Leioa ASK |
17-2
| Draghi di Busto |
CN Sant Feliu |
10-7
| Sheffield WPC | |
6/9/2013
18:15
|
CN Helios
|
10-8
| Latina Pallanuoto |
Verona Gialli |
8-13
|
EM El Olivar
|
QUARTS DE FINAL (1-8)
6/9/2013
19:00
| Avus Alligator |
10-5
|
CN Sant Andreu
|
AC Nireas Geraka
|
14-7
|
CN Manresa
| |
6/9/2013
19:45
|
Pallanuoto Brescia
|
13-5
|
CN Molins de Rei
|
CN Terrassa
|
7-6
|
Magnagatti Vicenza
|
---------------------------------------------------------------------
SEMIFINALS (13-16)
7/9/2013
9:30
| Draghi du Busto |
5-10
| Sheffield WPC |
Latina Pallanuoto
|
15-3
| Verona Gialli |
SEMIFINALS (9-12)
7/9/2013
10:15
| Leioa ASK |
5-4
| CN Sant Feliu |
CN Helios
|
14-2
| EM El Olivar |
SEMIFINALS (5-8)
7/9/2013
11:45
| CN Sant Andreu |
17-4
| CN Manresa |
CN Molins de Rei
|
8-4
| Magnagatti Vicenza |
SEMIFINALS (1-4)
7/9/2013
12:30
| Avus Alligator |
9-8
| AC Nireas Geraka |
Pallanuoto Brescia
|
8-10
| CN Terrassa |
---------------------------------------------------------------------
FINAL 15-16
14:45 Draghi di Busto 5-10 Verona Gialli
FINAL 13-14
14:45 Sheffield WPC 7-21 Latina Pallanuoto
FINAL 11-12
15:30 CN Sant Feliu 9-4 EM El Olivar
FINAL 9-10
16:15 Leioa ASK 5-10 CN Helios
FINAL 7-8
16:15 CN Manresa 7-8 Magnagatti Vicenza
FINAL 5-6
17:00 CN Sant Andreu 9-10 CN Molins de Rei
(7-7 al final del partit)
PARTIT PEL BRONZE
18:30 AC Nireas Geraka - Pallanuoto Brescia
FINAL BWMF CUP
19:30 Avus Alligator - CN Terrassa
14:45 Draghi di Busto 5-10 Verona Gialli
FINAL 13-14
14:45 Sheffield WPC 7-21 Latina Pallanuoto
FINAL 11-12
15:30 CN Sant Feliu 9-4 EM El Olivar
FINAL 9-10
16:15 Leioa ASK 5-10 CN Helios
FINAL 7-8
16:15 CN Manresa 7-8 Magnagatti Vicenza
FINAL 5-6
17:00 CN Sant Andreu 9-10 CN Molins de Rei
(7-7 al final del partit)
PARTIT PEL BRONZE
18:30 AC Nireas Geraka - Pallanuoto Brescia
FINAL BWMF CUP
19:30 Avus Alligator - CN Terrassa
0 comentaris :
Publica un comentari a l'entrada